Hotel Piaseczno, Noclegi, Pokoje, Piaseczno, Konferencje, Wesela, U Joanny, U Jerzego, Piaseczno

Zawarcie związku małżeńskiego jest uroczystością, do której chcemy przygotować się pod każdym względem. Dzień, w którym mówimy sakramentalne "Tak" pragniemy przeżyć uroczyście i radośnie, ale także wyjątkowo. Zapraszamy młode pary do zorganizowania U Jerzego przyjęcia weselnego.

Proponujemy przyjęcia w winiarni w stylu włoskim mieszczącej do 40 osób, z wyjściem do ogrodu, w sali w stylu staropolskim z ogrodem zimowym do 100 osób lub przyjęcia typu garden party z grill barem, z drewnianym parkietem w ogrodzie.

Proponujemy szereg atrakcji w trakcie przyjęcia, np. pokaz sztucznych ogni, przejazd elegancką dorożką do i z kościoła, degustacje win, stół staropolski z własnymi wyrobami oraz apartament dla pary młodej gratis.

Zapewniamy fachową i miłą obsługę gastronomiczno kelnerską, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania każdej uroczystości. Zorganizowana u nas uroczystość, będzie niezapomnianą chwilą.
Obiekt hotelarski "U Jerzego", ul. Główna 6, Żabieniec, 05-500 Piaseczno, Tel. (22) 756 85 97, E-mail: ujerzego@hotel-piaseczno.pl POLITYKA PRYWATNOŚCI
pokoje u jerzego, noclegi piaseczno, pokoje piaseczno, wesela piaseczno, konferencje piaseczno, hotel pod warszawa, tanie noclegi piaseczno, szkolenia, catering, drink bar